NA NASZEJ STRONIE ZAWSZE NAJTANIEJ
bez pośredników
bez ukrytych opłat
NA NASZEJ STRONIE BEZPIECZNIEJ
bezpłatna anulacja
bezpieczna płatność
NIE DAJ SIĘ WYPRZEDZIĆ
Obecnie naszą ofertę przeglądają
2 osoby
  • Hostel Marmota
  • Hostel Marmota
Ula M
2019-06-25
"Wszystko w porzadku, byliśmy tam jedna noc. Bardzo przyjemnie, typowy hotel."
2020-06-02
Bezpieczny hostel

W związku z obecną sytuacją zdrowotną na świecie, wdrożyliśmy szereg działań i zmian w naszym hostelu, aby zapewnić naszym gościom bezpieczny i jednocześnie komfortowy pobyt.

1. Każdy pracownik obiektu przed przyjściem do pracy jest zobowiązany do samooceny swojego stanu zdrowia zgodnie z wytycznymi przygotowanymi przez WKO.

2. Pracownicy naszego hostelu zostali wyposażeni w maseczki, które są przez nich noszone w trakcie pracy, podczas kontaktu z gośćmi. Dodatkowo recepcja została oddzielona od gości płytą pleksi.

3. Blat recepcji jest dezynfekowany każdorazowo po pojawieniu się na recepcji gościa czy kontrahenta.

4. Wszelki sprzęt wydawany (wypożyczany) z recepcji (klucze i ich breloki, żelazko itd.) jest dezynfekowany zarówno przed wydaniem go gościom, jak i po jego zwrocie.

5. Przy wejściu do budynku oraz przed bufetem śniadaniowym zostały zamontowane dystrybutory z płynem do dezynfekcji dłoni.

6. Dbamy o to, aby zawsze zachowywać bezpieczną odległość 1 metra pomiędzy pracownikami, a także między personelem a naszymi gośćmi.

7. W ciągu dnia pomieszczenie recepcji jest dezynfekowane na bieżąco przez recepcjonistów za pomocą specjalistycznych środków do dezynfekcji powierzchni, które posiadają odpowiednie atesty. Ponadto recepcja jest wietrzona non-stop, jeśli tylko pozwala na to pogoda.

8. Każdy pokój po wymeldowaniu się gości jest sprzątany zgodnie z obowiązującymi nas najwyższymi standardami czystości i higieny. Pokoje są każdorazowo wietrzone, a wszystkie powierzchnie ? w tym włączniki światła, biurka, klamki ? dokładnie dezynfekowane. Akcesoria do sprzątania i utrzymania czystości są wymieniane po jednorazowym użyciu, a rękawice ochronne personelu sprzątającego ? odkażane po uporządkowaniu każdego pomieszczenia. 

9. W ogólnodostępnych częściach obiektu, np. na recepcji czy korytarzach, obowiązuje nakaz zasłaniania ust i nosa maseczkami bądź przyłbicami. Regulacja ta dotyczy zarówno pracowników, jak i gości Hostelu Marmota.

10. W hostelu mogą przebywać wyłącznie osoby zameldowane.

11. Nasz personel, zarówno recepcyjny, jak i sprzątający, został odpowiednio przeszkolony i przygotowany do pracy w nowych warunkach zgodnie z wymogami WKO.

12. Śniadania są wydawanie w sali śniadaniowej jak dotychczas, natomiast ograniczyliśmy liczbę osób, które mogą korzystać z tego pomieszczenia w tym samym czasie. W związku z tym wprowadziliśmy obowiązek wcześniejszej rezerwacji godziny, w której nasi goście chcą zjeść śniadanie. Dodatkowo sól, pieprz i cukier są wydawane podczas śniadania w jednorazowych opakowaniach.
 

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAREZERWUJ