NA NASZEJ STRONIE ZAWSZE NAJTANIEJ
bez pośredników
bez ukrytych opłat
NA NASZEJ STRONIE BEZPIECZNIEJ
bezpłatna anulacja
bezpieczna płatność
NIE DAJ SIĘ WYPRZEDZIĆ
Obecnie naszą ofertę przegląda
1 osoba
  • Hostel Marmota
  • Hostel Marmota
Ula M
2019-06-25
"Wszystko w porzadku, byliśmy tam jedna noc. Bardzo przyjemnie, typowy hotel."
KONTAKT
Masz pytania? Skontaktuj się z obsługą hostelu.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, podanych w niniejszym formularzu, w celu realizacji przesyłanego zapytania. Wiem iż przysługuje mi prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie. (Dowiedz się więcej o naszej Polityce Prywatności)
DOJAZD

Z LOTNISKA

Aby dotrzeć do Hostelu Marmota z lotniska należy wsiąść w autobus linii F i wysiąć na przystanku Ibk. Hauptbahnhof (Dworzec Główny). Później proszę korzystać ze instrukcji dojazdu z dworca kolejowego.
Hostel Marmota pokaż trasę

Z DWORCA INNSBRUCK HAUPTBAHNHOF

Aby dotrzeć do Hostelu Marmota z dworca kolejowego Innsbruck Hauptbahnhof należy wsiąść w tramwaj nr 3 w kierunku Anichstrasse i wysiąść na przystanku Philippine-Welser-Strasse. Po opuszczeniu tramwaju należy cofnąć się w stronę skrzyżowania, skręcić w lewo i iść prosto przez ok. 3 minuty. Cała podróż zajmuje ok. 20 minut. Bilet tramwajowy można zakupić w automacie lub przez aplikację IVB Tickets (Google Play).
Hostel Marmota pokaż trasę

SAMOCHODEM

Jeśli jadą Państwo z zachodu (Bregencja) lub wschodu (Monachium lub Salzburg), należy zjechać z autostrady A12 zjazdem „Innbruck Mitte” w kierunku centrum miasta. Po przejechaniu 300 m zobaczą Państwo po lewej stronie stadion Tivoli, przy którym należy skręcić w prawo w ulicę Kaufmanstrasse. Po przejechaniu kolejnych 700 m należy skręcić w ulicę Amraserstrasse i przejechać do jej końca (do samej góry).

Jeśli jadą Państwo z południa (Brenner), należy zjechać z autostrady A13 zjazdem nr 3 „Innsbruck Süd”, a następnie przez 3,7 km jechać ulicą Brennerstrasse. Później należy skręcić w Olympiastrasse, a po przejechaniu 1 km skręcić w prawą w Amraserstrasse. Po dojechaniu do jej końca (do samej góry) zobaczą Państwo Hostel Marmota.

Hostel Marmota prowadź do hostelu
SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAREZERWUJ