NA NASZEJ STRONIE ZAWSZE NAJTANIEJ
bez pośredników
bez ukrytych opłat
NA NASZEJ STRONIE BEZPIECZNIEJ
bezpłatna anulacja
bezpieczna płatność
NIE DAJ SIĘ WYPRZEDZIĆ
Obecnie naszą ofertę przegląda
6 osób
  • Hostel Marmota
  • Hostel Marmota
Ula M
2019-06-25
"Wszystko w porzadku, byliśmy tam jedna noc. Bardzo przyjemnie, typowy hotel."
NASZE POKOJE

Zróżnicowana oferta Hostelu Marmota sprawia, że każdy z podróżujących znajdzie tu coś dla siebie. Gościom przybywającym w celach biznesowych polecamy mniejsze pokoje prywatne, z miejscem do pracy, dużym biurkiem i wygodnym krzesłem. Specjalnie dla par przygotowaliśmy pokoje dwuosobowe, zarówno z dwoma pojedynczymi łóżkami, jak i jednym, dużym łóżkiem małżeńskim. Chętnie odwiedzają nas również rodziny z dziećmi, do dyspozycji których mamy łóżeczko dla dzieci czy podgrzewacz do butelek.

Część naszych gości stanowią typowo hostelowi backpackersi. Uwzględniając ich potrzeby, w pokojach 3-, 4- i 6-osobowych umieściliśmy się duże, zamykane na klucz szafki, a przy każdym łóżku zamontowaliśmy półki, lampki nocne i gniazdka elektryczne. Dodatkowo pokój 4-osobowy jest wyposażony w aneks kuchenny. Wszystkie pokoje w Hostelu Marmota mają prywatne łazienki z prysznicami i suszarkami, jednak niektóre z nich (typu economy) znajdują się poza pokojem, na korytarzu. Są one jednak dostępne wyłącznie dla osób zajmujących dany pokój i zamykane na klucz. Pokoje 4- i 6-osobowe, ze względu na to, że są zajmowane przez większą liczbę osób, mają do dyspozycji po dwie łazienki.

Dla szczególnie wymagających mamy również specjalną ofertę, pozwalającą cieszyć się urokami Alp podczas całego pobytu – pokoje z widokiem na góry.

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ I ZAREZERWUJ